Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Адаптер для резистивних датчиків рівня VE.Can дозволяє підключити стандартний резистивний датчик рівня в баку до модуля Color Control GX. Він сумісний з датчиками рівня рідини в баку європейського стандарту 0-180 Ом і американського стандарту 240-30 Ом і має точність до ±1 %. Він легко налаштовується на резистивні датчики рівня палива, прісної води, стічних вод, колодязної води, мастила і чорної води (каналізаційних стоків) в баках. Підтримує до 16 баків кожного типу. Пристрій являє собою просту установку з двома невеликими поворотними перемикачами й отримує живлення від мережі VE.Can.

Коли ви використовуєте його в системі Skylla-i або MPPT з CAN-шиною, живлення на CAN-шину буде подаватися від будь-якого з них. Якщо CAN-шина не живиться від Skylla-I або MPPT, для подачі живлення вам знадобиться окремий кабель живлення VE.Can.  

Downloads & Support

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer