Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Smart BMS 12/200 — це універсальний акумулятор Система керування літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) смартакумуляторами Victron. Вона була спеціально розроблена для систем з генератором змінного струму на 12 В, таких як в автомобілях і на човнах.

Вона об’єднує обмежувач струму, акумуляторний блок і захист акумулятора в надійному і компактному корпусі й дозволяє безпечно підключати 12-вольтовий генератор (і пусковий акумулятор) будь-якого розміру, навантаження і зарядні пристрої до літієвих смартакумуляторів.

Smart BMS 12/200 контролює і захищає кожен окремий акумуляторний елемент в акумуляторі (або акумуляторній батареї) і відключає генератор змінного струму, джерела заряджання або навантаження постійного струму в разі низької напруги, високої напруги або перегріву акумуляторного елемента.

Спеціальне з’єднання генератора обмежує струм і забезпечує односторонній рух від генератора змінного струму до акумулятора, тому генератор будь-якого розміру (і пусковий акумулятор) можна безпечно підключити до літієвого смартакумулятора (або акумуляторної батареї), а пусковий акумулятор захищений від надмірного розряджання.

BMS оснащена Bluetooth для моніторингу та налаштування, роз’ємом для дистанційного ввімкнення/вимкнення, щоб вимикати BMS (і систему) за допомогою дистанційного вимикача, а також контактом попереднього сповіщення, щоб подавати попереджувальний сигнал перед тим, як BMS відключить акумулятори від системи.

Downloads & Support

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer