Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Пристрій GX Tank 140 зчитує показання до чотирьох датчиків рівня в резервуарі. Це додаткове обладнання для нашого асортименту продуктів моніторингу систем GX, серед яких Cerbo GX є найбільш часто використовуваною моделлю.

Рівні рідини в резервуарах можна зчитувати локально в системі (див. скриншот), а також віддалено через наш портал VRM.

Пристрій GX Tank 140 сумісний з датчиками струму (від 4 до 20 мА), а також з датчиками напруги (від 0 до 10 В). Підключення до пристрою GX здійснюється через USB, так само як і живлення GX Tank: додаткові дроти живлення не потрібні.

Електропроводка передавача резервуара максимально спрощена: два з чотирьох входів забезпечують живлення 24 В для живлення передавача. Інші два канали потребують зовнішнього живлення, і для цього на клемах є живлення разом із запобіжниками на виходах. 

Верхня і нижня межі налаштовуються, щоб дозволити використовувати датчики, які надають лише частину шкали, наприклад, від 0 до 5 В.

Для забезпечення стабільних показань, показання усереднюються за певний період часу. Період усереднення можна налаштувати в діапазоні від 1 до 60 секунд.

Виявлено несправні датчики та проблеми з проводкою: тривогу буде подано, коли значення вийдуть за межі діапазону.

Для морських застосувань пристрій GX може передавати ці рівні рідини в резервуарі через мережу NMEA 2000, щоб їх могли бачити інші пристрої відображення, наприклад, багатофункціональний дисплей.

Downloads & Support

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer