Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Зарядна станція EV Charging Station має трифазні та однофазні функції. Вона видає максимум 22 кВт змінного струму в трифазному режимі або 7,3 кВт в однофазному режимі.

Зарядна станція має вбудований сенсорний РК-дисплей для моніторингу та управління безпосередньо із зарядної станції. Початкове налаштування, конфігурація і моніторинг виконуються за допомогою додатку VictronConnect через Bluetooth і/або інтегрований вебінтерфейс через точку доступу Wi-Fi або локальну мережу WiFi.

Зарядна станція EV Charging Station може бути повністю інтегрована з пристроєм Victron Energy GX та VRM і дистанційно керуватися ними.

Ця зарядна станція не тільки повністю інтегрується з пристроєм Victron Energy GX і VRM, якщо у вас є сонячна батарея (в екосистемі Victron), вона також може бути налаштована таким чином, щоб надлишкова енергія від сонця безпосередньо заряджала ваш автомобіль. Ручний і запланований режими забезпечують ще більшу гнучкість для реагування на потреби електромобіля в залежності від системи.

Вона має повністю програмоване світлове кільце RGB навколо зарядного порту, яке відображає різні світлові ефекти залежно від поточного стану (відключений, заряджається, заряджений тощо) для швидкого визначення стану пристрою.

Downloads & Support

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer