Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Як і MultiPlus, Quattro також є комбінованим інвертором і зарядним пристроєм. Крім того, він може приймати два входи змінного струму й автоматично підключатися до активного джерела. Він має численні функції, зокрема, інвертор з чистою синусоїдою, адаптивна зарядка, гібридна технологія PowerAssist, а також численні функції системної інтеграції, такі як робота з трьома або розділеними фазами та паралельна робота.
Models: 3000VA, 5000VA, 8000VA, 10000VA, 15000VA

Два входи та два виходи змінного струму

Quattro можна підключити до двох незалежних джерел змінного струму, наприклад, до берегової електромережі та генератора або до двох генераторів. Quattro автоматично підключиться до активного джерела. Основний вихід має функцію без розриву. У разі збою в електромережі, відключення берегового або генераторного живлення Quattro перебирає на себе живлення підключених навантажень. Це відбувається настільки швидко (менше ніж за 20 мілісекунд), що комп’ютери та інше електронне обладнання продовжують працювати без перебоїв. Другий вихід знаходиться під напругою тільки тоді, коли на одному з входів Quattro є змінний струм. До цього виходу можна підключати навантаження, які не повинні розряджати батарею, наприклад, кондиціонер або водонагрівач.

Унікальна функція PowerAssist

Пристрій Quattro запобігає перевантаженню обмеженого джерела змінного струму, такого як генератор або підключення до зовнішньої електромережі. По-перше, заряджання акумулятора буде автоматично обмежуватися, якщо в іншому випадку виникне перевантаження. Другий рівень роботи пристрою підвищує потужність генератора або зовнішнього джерела електроживлення за рахунок енергії з акумулятора.

Практично необмежена потужність завдяки паралельній роботі

До 6 пристроїв Пристрій Quattro можуть працювати паралельно, щоб досягти більшої вихідної потужності. Також можлива робота у трифазному режимі або режимі з розщепленими фазами. Будь ласка, ознайомтеся з технічними характеристиками пристроїв, щоб дізнатися, які моделі мають можливість паралельного, трифазного електроживлення та живлення розщеплених фаз.

Дистанційний моніторинг та керування

У поєднанні з пристроєм GX (наприклад, Cerbo GX) ви можете контролювати й управляти вашим Пристрій Quattro й системою або системами локально (LAN) або віддалено через Інтернет з будь-якої точки світу, використовуючи безкоштовний додаток VRM і безкоштовний портал VRM на вебсайті. Доступ можливий з телефону, планшета, ноутбука або ПК з різними операційними системами. Рівень керування безмежний: від налаштування Quattro до автоматичного запуску резервного генератора тощо.…

Downloads & Support

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Afsanah’s guest house

Read the full story

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer