Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Інтеграція суднового багатофункціонального дисплея та GX – Furuno

Інтеграція суднового багатофункціонального дисплея та GX дозволяє легко підключити багатофункціональний дисплей до серця вашої енергосистеми, наприклад, до Cerbo GX або MultiPlus-II GX з підтримкою GX. Після підключення ви зможете легко контролювати й керувати системою енергоживлення вашого судна безпосередньо з капітанського містка. Дізнайтеся, що ще ви можете зробити з нашими рішеннями для суднової енергетики.

Відстеження в реальному часі, повний контроль

Відстежуйте навантаження в мережі змінного/постійного струму, стан зовнішнього енергоживлення та генератора або перевіряйте стан акумуляторів в одну мить. Легко керуйте обмеженням вхідного струму зовнішнього енергоживлення або вмикайте, вимикайте інвертор чи переводьте його в режим лише зарядного пристрою, коли судно знаходиться у доці. Використовуйте консоль Victron Remote Console, щоб отримати повний контроль над усією системою. Все керування здійснюється через інтуїтивно зрозумілий та лаконічний інтерфейс.

Вичерпна інформація щодо декількох акумуляторів

Наші зарядні пристрої піклуються про ваші суднові акумулятори. За допомогою багатофункціонального дисплея ви можете отримати деталі про: стан заряду декількох акумуляторів, відсоток заряду акумуляторів для обслуговування, а також напругу вторинних акумуляторів, що використовуються для запуску двигуна, носових пристроїв підрулювання, лебідок, генератора(ів) і т. д., завдяки цьому ви ніколи не залишитесь без енергії раптово.

Ваша система завжди під повним контролем з Victron Energy

З пристроєм Victron Energy GX ви завжди матимете ідеальний контроль над енергосистемою вашого судна, де б ви не знаходилися. Просто використовуйте VictronConnect або портал Victron Remote Monitoring (VRM), щоб миттєво побачити, як працюють ваші (критичні) джерела енергоживлення. Змінюйте будь-яке налаштування для оптимізації системи. Відстежуйте сповіщення та розв’язуйте проблеми віддалено, самостійно або через уповноваженого спеціаліста Victron, який завжди радий допомогти вам. Ми робимо все, щоб ви не зупинялися на досягнутому. Тож ви можете продовжувати робити те, що вмієте найкраще.

Downloads & Support

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer