Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Контролер заряду SmartSolar MPPT RS
Контролер заряду SmartSolar MPPT RS
Контролер заряду SmartSolar MPPT RS
Контролер заряду SmartSolar MPPT RS
Контролер заряду SmartSolar MPPT RS

Контролери заряду SmartSolar MPPT RS — це рішення Victron для систем з великими послідовно з’єднаними фотоелектричними панелями, які заряджають блоки акумуляторних батарей постійним струмом 48 В. Цей продукт ідеально підходить для великих автономних і підключених до мережі акумуляторних систем.

Доступні моделі потужністю 5,76 кВт і 11,52 кВт, мають широкий діапазон робочої напруги сонячних панелей 65-450 В постійного струму, незалежні входи для відстеження, повне підключення, ізольовані з’єднання з фотоелектричними панелями, екран, повністю програмовані параметри зарядки акумуляторної батареї та активне охолодження. Новий металевий корпус і повністю закриті електричні з’єднання підвищують безпеку і модернізують презентацію відповідно до останнього набору продуктів Victron.Models: 48 Volt

MPPT: Надшвидке відстеження точок максимальної потужності

Контролер заряду SmartSolar RS підключається до фотоелектричної батареї з напругою від 80 до 450 В і ефективно заряджає акумулятори на 48 В з силою струму 100 А або 200 А.
Налаштування заряджання повністю програмовані й можуть бути змінені для різних хімічних типів акумуляторів, таких як свинцево-кислотні, літієві та інші.

Налаштування та моніторинг за допомогою додатку VictronConnect

Контролером заряду SmartSolar RS можна дистанційно керувати й налаштовувати через Bluetooth за допомогою додатку VictronConnect. Він дозволяє налаштовувати пристрій, керувати ним та отримувати швидку інформацію, таку як показники напруги та струму акумулятора, напруги та струму фотоелектричної системи, архівні дані та динаміка зміни значень.

Додаткові модулі шлейфового ланцюжка

Контролер заряду SmartSolar RS оснащений портами шини VE.Can. Вони дозволяють зв’язуватись з додатковими модулями SmartSolar RS & та VE.Can MPPT. Додаткові блоки просто з’єднуються «ланцюжком» за допомогою кабелю RJ45.
При підключенні один до одного всі окремі контролери заряду синхронізують свої ступені заряджання. Вони також можуть надсилати свої дані через той самий кабель для моніторингу на пристрій GX (наприклад, Cerbo GX).

Дистанційний моніторинг та керування

Якщо пристрій GX підключений до інтернету, портал дистанційного керування Victron (VRM) забезпечує доступ до повного спектра функцій контролерів заряджання SmartSolar RS.
Якщо ваша система підключена до пристрою GX та інтернету, портал дистанційного керування Victron (VRM) надає доступ до повної потужності вашого MPPT у будь-який час і в будь-якому місці; безкоштовно. 
Для віддалених систем — навіть якщо поблизу немає підключення до інтернету — ви можете контролювати ваш MPPT, підключивши  GlobalLink 520.

Дисплей SmartSolar

Контролер заряду SmartSolar RS оснащений дисплеєм на передній панелі. Дисплей зчитує напругу, струм заряду та напругу від обох батарей окремо та навіть миттєві та загальні показники, а також стан пристроїв, включаючи будь-які можливі коди помилок.

Підключення пристрою вводу/виводу

Контролер заряду SmartSolar RS оснащений програмованим реле та можливістю дистанційного вимірювання температури та напруги. Віддалений вхід може приймати сигнал Victron smallBMS та інші типи BMS з сигналами дозволу заряджання.  

VictronConnect

VictronConnect lets you get live status information and configure any Victron products which either have Bluetooth built-in, or are connected to a VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer