Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

VE.Bus BMS V2 — це система керування акумуляторами (BMS), призначена для взаємодії та захисту одного або декількох літієвих акумуляторів Victron Smart 12,8 В або 25,6 В (LiFePO4 або LFP) в системах, в яких є інвертори Victron або інвертори/зарядні пристрої з підключенням через VE.Bus. Він контролює і захищає акумулятори від перенапруги й низької напруги будь-якого окремого елемента, а також від перегріву або перепаду температур.

Залежно від стану акумулятора або акумуляторів, BMS робить наступне:

  • Генерує сигнал тривоги, щоб попередити про неминучий вихід з ладу елемента під напругою.
  • Вимикає інвертування в інверторах VE.Bus або інверторах/зарядних пристроях з підключенням через VE.Bus, а також вимикає інші навантаження за допомогою клеми «Відключення навантаження» у разі, якщо елемент знаходиться під напругою.
  • Вимикає заряджання в інверторах VE.Bus або інверторах/зарядних пристроях з підключенням через VE.Bus, а також вимикає інші зарядні пристрої за допомогою клеми «Відключення заряду» у разі перенапруги елемента, зниження температури або перегріву.
  • Активує дистанційні клеми ввімкнення/вимкнення.
  • Здатен вимикати сонячні зарядні пристрої VE.Direct і VE.Can через пристрій GX.
  • Дозволяє керувати інвертором/зарядним пристроєм VE.Bus з декількох пристроїв, таких як Digital Multi Control, VE.Bus Smart з електронним ключем захисту та/або пристрій GX.
  • Має допоміжні вхідні та вихідні клеми живлення, які дозволяють пристрою GX залишатися увімкненим у разі вимкнення системи.

Downloads & Support

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer