Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Smart Battery Sense — це бездротовий датчик напруги й температури акумулятора для сонячних зарядних пристроїв Victron MPPT.

Завдяки встановленому датчику напруги та температури акумулятори краще заряджатимуться, що підвищить ефективність їх заряджання та подовжить термін їх служби.


Покращує заряджання акумулятора

Вимірювання напруги на клемах акумуляторної батареї дозволяє уникнути помилок, що виникають внаслідок втрати напруги через опір кабелю, гарантуючи правильну напругу заряду.

Для свинцевих акумуляторів дані про температуру батареї використовуються для регулювання напруги заряду: холодні батареї потребують підвищеної напруги заряду, тоді як гарячі батареї потребують зниженої напруги заряду. Для літієвих батарей дані про температуру використовуються для вимкнення заряджання, коли вони занадто холодні: заряджання літієвих батарей за температури, близької до нуля або нижче нуля, призводить до незворотного пошкодження елементів.

Дивись, ніяких проводів

З'єднання між Smart Battery Sense та одним або декількома сонячними зарядними пристроями є бездротовим: Використовується бездротова технологія VE.Smart Network на базі Bluetooth Smart.

Інформація, що передається, може бути використана одночасно одним, двома або більше сонячними зарядними пристроями, підключеними до одного і того ж блоку акумуляторів 12 В, 24 В і 48 В. Smart Network налаштовується за допомогою програми VictronConnect.

Охайний, простий - розумний

Встановлення просте, швидке та акуратне. Просто підключіть два вушка пристрою до клем акумулятора та прикріпіть Smart Battery Sense безпосередньо до корпусу акумулятора за допомогою самоклейкої стрічки.

VictronConnect

VictronConnect lets you get live status information and configure any Victron products which either have Bluetooth built-in, or are connected to a VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer