Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Зарядний пристрій MPPT VE.Can SmartSolar використовує найновішу та найшвидшу технологію для перетворення енергії від сонячної панелі в енергію, яка оптимально заряджає акумуляторні батареї.

Контролер заряду SmartSolar зарядить навіть сильно розряджений акумулятор. Він може працювати від акумуляторної батареї з напругою до 0 Вольтів, за умови, що елементи акумулятора не сульфатовані або не пошкоджені іншим чином.

Models: 12/24/36/48 Volt

MPPT: Надшвидке відстеження точок максимальної потужності

Зарядний пристрій MPPT VE.Can SmartSolar підключається до фотоелектричної батареї з напругою 150 або 250 В і автоматично виявляє та заряджає акумулятор на 12, 24 або 48 В струмом від 70 до 100 А залежно від моделі.

Налаштування заряджання повністю програмовані й можуть бути змінені для різних хімічних типів акумуляторів, таких як свинцево-кислотні, літієві та інші.

Керуйте зарядним пристроєм дистанційно

Зарядним пристроєм MPPT VE.Can SmartSolar можна дистанційно керувати та налаштовувати через Bluetooth за допомогою додатку VictronConnect. Він дає змогу налаштовувати пристрій, керувати ним та отримувати миттєву інформацію, наприклад, про напругу та струм акумулятора, напругу та струм фотоелектричної батареї, а також архівні дані. 

Додаткові модулі шлейфового ланцюжка

Зарядний пристрій VE.Can SmartSolar оснащений портами шини CAN. Це дає змогу зв’язуватись з додатковими зарядними пристроями VE.Can SmartSolar. Додаткові блоки просто з’єднуються «ланцюжком» за допомогою одного кабелю RJ45.

При підключенні один до одного всі окремі зарядні пристрої VE.Can SmartSolar синхронізують свої стадії заряджання. Вони також можуть надсилати свої дані через один кабель на пристрій моніторингу GX. 

Дистанційний моніторинг та керування

Якщо пристрій GX підключений до інтернету, портал дистанційного керування Victron (VRM) забезпечує доступ до повного спектра функцій вашого сонячного зарядного пристрою(ів).

Для віддалених систем — навіть якщо поблизу немає підключення до інтернету — ви можете контролювати ваш MPPT, підключивши  GlobalLink 520.

Дисплей керування SmartSolar

Зарядний пристрій VE.Can SmartSolar також оснащений портом VE.Direct, як і інші наші сонячні зарядні пристрої MPPT. Цей порт можна використовувати для моніторингу одного пристрою або для керування вуличним освітленням. Дистанційний роз’єм увімкнення/вимкнення може керуватися ззовні стороннім пристроєм, наприклад, літієвою батареєю. Додатковий РК-дисплей/пристрій контролю забезпечує відображення даних в реальному часі, налаштування та управління прямо з лицьової панелі пристрою.

VictronConnect

VictronConnect lets you get live status information and configure any Victron products which either have Bluetooth built-in, or are connected to a VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer