Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Смарт-ключ VE.Bus Smart
Смарт-ключ VE.Bus Smart
Смарт-ключ VE.Bus Smart
Смарт-ключ VE.Bus Smart
Смарт-ключ VE.Bus Smart

Смарт-ключ VE.Bus Smart — це два продукти в одному:

Перш за все, це Bluetooth-аксесуар для нашого асортименту інверторів / зарядних пристроїв: Multis, MultiPlusses, MultiPlus-II, MultiGrid, MultiGrid-II, Quattros і наша серія інверторів Phoenix з портом VE.Bus. Після встановлення використовуйте додаток VictronConnect App для моніторингу роботи, а також керування системою: зміни обмеження вхідного струму, а також перемикання між режимами «Вимкнено», «Увімкнено» та «Тільки зарядний пристрій».

По-друге, він може працювати як датчик напруги та температури для інвертора / зарядного пристрою. Це працює з усіма моделями.

Для моніторингу пристрій є чудовою альтернативою для караванів, невеликих яхт і будинків на колесах, для яких Color Control GX або Venus GX є занадто дорогими.

Він також додає Instant Readout (миттєве зчитування даних) до пристрою VE.Bus і відображає ключові дані інвертора/зарядного пристрою на сторінці списку пристроїв VictronConnect без необхідності підключення до пристрою. Це включає візуальні сповіщення про попередження, тривоги та помилки, що дозволяє проводити миттєву діагностику.

VictronConnect

VictronConnect lets you get live status information and configure any Victron products which either have Bluetooth built-in, or are connected to a VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer