Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

MultiPlus, як випливає з назви, є комбінованим інвертором і зарядним пристроєм в одному елегантному корпусі. Його численні функції включають інвертор з чистою синусоїдою, адаптивну зарядку, гібридну технологію PowerAssist, а також численні функції системної інтеграції.

Models: 800VA, 1200VA, 1600VA, 2000VA, 3000VA, 5000VA

Унікальна функція PowerAssist

MultiPlus запобігає перевантаженню обмеженого джерела змінного струму, такого як генератор або підключення до зовнішньої електромережі. По-перше, заряджання акумулятора буде автоматично обмежуватися, якщо в іншому випадку виникне перевантаження. Другий рівень роботи пристрою підвищує потужність генератора або зовнішнього джерела електроживлення за рахунок енергії з акумулятора.

Безперебійне живлення змінного струму (функція ДБЖ)

У разі збою в електромережі, відключення зовнішнього електроживлення або генератора, інвертор у складі Multi автоматично активується і бере на себе живлення підключених навантажень. Це відбувається настільки швидко (менше ніж за 20 мілісекунд), що комп’ютери та інше електронне обладнання продовжують працювати без перебоїв.

Практично необмежена потужність завдяки паралельній роботі

До 6 пристроїв Multis можуть працювати паралельно, щоб досягти більшої вихідної потужності. Також можлива робота у трифазному режимі або режимі з розщепленими фазами. Будь ласка, ознайомтеся з технічними характеристиками пристроїв, щоб дізнатися, які моделі мають можливість паралельного, трифазного електроживлення та живлення розщеплених фаз.

Дистанційний моніторинг та керування

У поєднанні з пристроєм GX (наприклад, Cerbo GX) ви можете контролювати й управляти вашим Multi й системою або системами локально (LAN) або віддалено через Інтернет з будь-якої точки світу, використовуючи безкоштовний додаток VRM і безкоштовний портал VRM на вебсайті. Доступ можливий з телефону, планшета, ноутбука або ПК з різними операційними системами. Рівень керування безмежний: від налаштування Multi до автоматичного запуску резервного генератора та багато іншого…

Downloads & Support

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer