Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Venus GX є комунікаційним центром вашої системи. Venus дозволяє вам взаємодіяти з усіма компонентами вашої системи й бути впевненими, що вони працюють злагоджено. Моніторинг даних в реальному часі та зміна налаштувань здійснюється за допомогою вашого смартфона (або іншого пристрою) через наш безкоштовний портал дистанційного керування Victron (VRM).

ЗАСТАРІЛІ ДАНІ: Для нових установок ми рекомендуємо еквівалентний за ціною, але набагато потужніший пристрій Cerbo GX.

Інтуїтивно зрозуміла система — все, що вам необхідно знати

Відразу після «авторизації» Venus GX надасть миттєвий огляд вашої системи: Стан заряду акумулятора; поточне енергоспоживання; кількість електроенергії від фотоелектричних модулів; забезпечення електроенергією від мережі/генератора.

Всі потужності системи дистанційного керування Victron Remote Management

Портал дистанційного керування Victron Remote Management (VRM) пропонує вам повний доступ до широкого набору елементів керування та налаштувань усіх компонентів системи, які підключені до ваших CCGX або Venus GX. Він надає можливість здійснювати дистанційний вхід в систему як користувачу, так і установнику — будь-де і будь-коли. Цей потужний додаток також передбачає можливість проведення зручної діагностики та аналізу архівних даних.

Автоматичний запуск/зупинка генератора

Venus GX має функцію автоматичного запуску генератора, що спрацьовує за низької напруги, високого навантаження або певного стану заряджання акумулятора. Також можливо налаштувати затримку запуску до закінчення «тихих» періодів, щоб уникнути раптових неприємностей серед ночі.

Консоль дистанційного керування — тримайте все під контролем де завгодно...

Консоль дистанційного керування забезпечує візуальний доступ до даних і налаштувань вашого Venus GX в реальному часі ... і завдяки тому, що вона працює віддалено, ви можете робити це з будь-якої точки світу.

ESS: Системи накопичення енергії — цілодобовий контроль

Venus GX здійснює керування системами накопичення енергії. Пристрій підтримує рівень заряду резервних акумуляторів на рівні 100 %, вмикається під час перебоїв в електропостачанні та спрямовує надлишкову (сонячну) енергію на власне споживання, заощаджуючи ваші гроші. Приклади та докладнішу інформацію можна знайти в Посібнику користувача ESS (Система накопичення енергії).

Дистанційний контроль електрообладнання вашого човна або будинку на колесах

Збираєтесь у подорож? Функція дистанційного контролю вашого Venus GX гарантує, що ваш човен або будинок на колесах завжди готовий до подорожі. За допомогою Venus GX також можна взаємодіяти з підключеним обладнанням інших виробників. І за допомогою Venus GX також можна перевіряти рівень рідин в баках.

Experience the power of VRM

See remote monitoring in action, experience VRM in thousands of real-life installations worldwide or log in to get started.

Downloads & Support

Venus OS v3.20 - Orion XS, new Marine MFD app and more

We've just released a new version of Venus OS, the software on our GX monitoring product range such as the Cerbo GX , and the recently launched Ekrano GX . Let's get into the highlights of the v3.20 release: Completely renewed Marine MFD App We have completely revamped the Victron App that works on all popular chart plotters and MFDs. A great deal of work has gone into bringing the...
Read more

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer