Field test: PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
S
Total solar yield: --
E
Total solar yield: --
W
Romania
--
--
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Ми вважаємо, що розуміння особливостей вашої установки є ключовим фактором в обслуговуванні та експлуатації ваших позамережних енергетичних рішень. Поза мережею не повинно означати «відключений стан», тому ми створили GlobalLink 520. Цей пристрій забезпечить зв'язок 4G LTE-M на всіх пристроях з підтримкою VE.Direct без жодних щомісячних платежів або підписок протягом перших п’яти років.

Глобальний зв’язок стандарту 4G LTE-M

LTE-M — це абревіатура для LTE Cat-M1 або Long Term Evolution (4G) (стандарт «Довгостроковий розвиток мереж зв’язку»), категорія M1. Ця стільникова технологія призначена для підключення пристроїв Інтернету речей до наявних веж 4G, споживаючи лише незначний обсяг енергії. LTE-M підтримує функцію передачі каналу обслуговування та роумінг, тому цей пристрій можна використовувати в рухомому транспортному засобі, наприклад, в автобудинках. Ознайомтесь із списком у нашому посібнику GlobalLink 520, , щоб дізнатися, чи підтверджена доступність LTE-M офіційно у вашому регіоні. Покриття збільшується щотижня, оскільки місцеві провайдери розгортають підтримку мереж 4G. Покупка пристрою забезпечить вам 5 років зв’язку, тому вам не потрібно турбуватися про придбання окремого пакету даних та SIM-карти.

Контроль та керування системою

GlobalLink 520 оснащений двома комунікаційними портами, що дозволяє підключати до двох пристроїв VE.Direct, таких як пристрій управління акумулятора BMV Battery Monitor та/або Контролер сонячного заряджання MPPT Solar Charge Controller, безпосередньо до VRM. Сумісні продукти Victron Smart можна підключити через BLE (Bluetooth з низьким енергоспоживанням). Завдяки двом цифровим входам, які також діють як лічильники імпульсів, і дистанційно керованому реле, це ідеальне рішення для моніторингу та управління системою.

Вбудована антена

GlobalLink 520 поставляється з вбудованою антеною, яка призначена для роботи в будь-якій точці земної кулі. Однак, якщо вам потрібен кращий прийом або ви хочете встановити модуль, наприклад, у фургоні, ви також можете встановити зовнішню антену.

Підтримка RuuviTag

GlobalLink 520 тепер підтримує підключення датчиків температури RuuviTag. Ці датчики з живленням від акумулятора підключаються через BLE і легко налаштовуються за допомогою VictronConnect. Всі дані, такі як температура, вологість і тиск повітря, які отримуються з датчиків RuuviTag, безпосередньо доступні в VRM.

Дистанційне керування Victron

Онлайн-портал дистанційного керування Victron (VRM) надає вам доступ до вашої системи з будь-якого місця та в будь-який час. У VRM ви можете перевіряти стан підключених пристроїв, переглядати докладні архівні графіки енергоспоживання, створювати детальні аналітичні звіти й навіть налаштовувати автоматичні сигнали тривоги на випадок, якщо щось піде не так.

VictronConnect

VictronConnect lets you get live status information and configure any Victron products which either have Bluetooth built-in, or are connected to a VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Find a Victron Energy dealer near you.

Find a dealer